Lliga 23-24

IMPORTANT ! 

*T.B.A. Els partits marcats com a T.B.A al horari indiquen que no s’ha confirmat el dia de partit i la data publicada és la data límit per a jugar aquest partit.
Passada aquesta data es podria donar el partit per perdut “3-0” o “0-3”.

TEMPORADA 23-24 FASE 2:

GRUP OR

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
8Amunt Sinera3210092
7Escola Pia Calella3120095
6Arenal Masters4200276
5Academia A3110266
5Senglars3102077
2Acadèmia W3002159
0Pansios3000319
DataLocalVisitantHoraLlocActa
24 Feb 2024Academia ASenglars3-2CEM CARMEL
(Barcelona)
24 Feb 2024Acadèmia WAmunt Sinera2-3CEM CARMEL
(Barcelona)
25 Feb 2024Escola Pia CalellaArenal Masters3-1Escola Pia Calella
(Calella)
3 Mar 2024Arenal MastersPansios3-0Escola l’Arenal de Llevant
(Barcelona)
10 Mar 2024Acadèmia WAcademia A1-3CEM CARMEL
(Barcelona)
16 Mar 2024SenglarsEscola Pia Calella2-3La Farga Mirasol
(Sant Cugat del Valles)
24 Mar 2024Amunt SineraArenal Masters3-0Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
7 Abr 2024Arenal MastersAcademia A3-0Escola l’Arenal de Llevant
(Barcelona)
7 Abr 2024Escola Pia CalellaAcadèmia W3-2Escola Pia Calella
(Calella)
7 Abr 2024Acadèmia WSenglars18:00CEM CARMEL
(Barcelona)
12 Abr 2024Amunt SineraPansios3-0Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
14 Abr 2024PansiosSenglars1-3Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
20 Abr 2024PansiosAcadèmia W16:15Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
20 Abr 2024SenglarsAmunt Sinera17:30La Farga Mirasol
(Sant Cugat del Valles)
21 Abr 2024Academia AEscola Pia Calella16:00CEM CARMEL
(Barcelona)
5 Maig 2024Academia APansios16:00CEM CARMEL
(Barcelona)
12 Maig 2024Escola Pia CalellaAmunt SineraT.B.A.Escola Pia Calella
(Calella)
19 Maig 2024Arenal MastersAcadèmia W10:00Escola l’Arenal de Llevant
(Barcelona)
26 Maig 2024PansiosEscola Pia CalellaT.B.A.Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
26 Maig 2024Amunt SineraAcademia AT.B.A.Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
26 Maig 2024SenglarsArenal MastersT.B.A.La Farga Mirasol
(Sant Cugat del Valles)

GRUP PLATA

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
10Sax Sant Cugat43010113
9Premià de Dalt4300194
8Papis Dilluns42101106
8Destrankis42101107
6Papis Dimecres4200277
4AVA Ametlla41012610
3Acadèmia V4100339
0Cansios40004212
DataLocalVisitantHoraLlocActa
18 Feb 2024Papis DimecresCansiosJornada 1
3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
18 Feb 2024DestrankisPremià de DaltJornada 1
1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
18 Feb 2024AVA AmetllaSax Sant CugatJornada 1
0-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
25 Feb 2024Acadèmia VPapis DillunsJornada 1
0-3
CEM CARMEL
(Barcelona)
2 Mar 2024AVA AmetllaPapis DimecresJornada 2
1-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
3 Mar 2024CansiosDestrankisJornada 2
1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
10 Mar 2024Premià de DaltAcadèmia VJornada 2
3-0
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
10 Mar 2024Sax Sant CugatPapis DillunsJornada 2
2-3
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
23 Mar 2024DestrankisAVA AmetllaJornada 3
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
24 Mar 2024Acadèmia VCansiosJornada 3
NO JUGAT
CEM CARMEL
(Barcelona)
30 Mar 2024Papis DillunsPapis DimecresJornada 3
3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
6 Abr 2024Sax Sant CugatPremià de DaltJornada 3
3-0
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
7 Abr 2024Acadèmia VSax Sant CugatJornada 4
0-3
CEM CARMEL
(Barcelona)
14 Abr 2024Papis DillunsDestrankisJornada 4
1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
14 Abr 2024Premià de DaltPapis DimecresJornada 4
3-0
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
14 Abr 2024CansiosAVA AmetllaJornada 4
1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
20 Abr 2024CansiosSax Sant CugatJornada 5
18:00
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
20 Abr 2024AVA AmetllaAcadèmia VJornada 5
18:00
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
28 Abr 2024Papis DimecresDestrankisJornada 5
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
28 Abr 2024Premià de DaltPapis DillunsJornada 5
T.B.A.
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
12 Maig 2024DestrankisSax Sant CugatJornada 6
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
12 Maig 2024Papis DimecresAcadèmia VJornada 6
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
12 Maig 2024Premià de DaltAVA AmetllaJornada 6
T.B.A.
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
12 Maig 2024Papis DillunsCansiosJornada 6
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
19 Maig 2024Acadèmia VDestrankisJornada 7
16:00
CEM CARMEL
(Barcelona)
26 Maig 2024Sax Sant CugatPapis DimecresJornada 7
T.B.A.
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
26 Maig 2024CansiosPremià de DaltJornada 7
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
26 Maig 2024AVA AmetllaPapis DillunsJornada 7
T.B.A.
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)

GRUP BRONZE

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
11CV Sant Celoni Negre43100123
8PANTERES GROGUES42020106
7CV Barberà3120095
7CV Sabadell52012911
6Rancios52003810
3CV Cerdanyola2100144
3Vallbona Decoexsa Adults41003510
0VoleiWitches3000319
DataLocalVisitantHoraLlocActa
25 Feb 2024Vallbona Decoexsa AdultsRanciosJornada 1
1-3
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
25 Feb 2024CV Sant Celoni NegrePANTERES GROGUESJornada 1
3-2
Sant Celoni – Sot de les Granotes
(Sant Celoni)
25 Feb 2024CV BarberàCV SabadellJornada 1
3-2
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
25 Feb 2024VoleiWitchesCV CerdanyolaJornada 1
T.B.A.
Virolai Esport Club – BCN
(Barcelona)
2 Mar 2024PANTERES GROGUESVallbona Decoexsa AdultsJornada 2
3-0
CEM CAN RICART
(Barcelona)
3 Mar 2024CV CerdanyolaCV SabadellJornada 2
1-3
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
10 Mar 2024VoleiWitchesCV Sant Celoni NegreJornada 2
0-3
Virolai Esport Club – BCN
(Barcelona)
10 Mar 2024RanciosCV BarberàJornada 2
1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
17 Mar 2024CV BarberàPANTERES GROGUESJornada 3
3-2
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
17 Mar 2024CV SabadellCV Sant Celoni NegreJornada 3
1-3
CV Sabadell
(Sabadell)
17 Mar 2024CV CerdanyolaRanciosJornada 3
3-1
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
23 Mar 2024Vallbona Decoexsa AdultsVoleiWitchesJornada 3
3-1
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
6 Abr 2024VoleiWitchesPANTERES GROGUESJornada 4
0-3
CEM Colom
(Barcelona)
13 Abr 2024CV SabadellVallbona Decoexsa AdultsJornada 4
3-1
CV Sabadell
(Sabadell)
14 Abr 2024RanciosCV Sant Celoni NegreJornada 4
0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
20 Abr 2024RanciosCV SabadellJornada 5
NO JUGAT
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
21 Abr 2024CV CerdanyolaCV BarberàJornada 4
18:00
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
28 Abr 2024CV Sant Celoni NegreVallbona Decoexsa AdultsJornada 5
14:15
Sant Celoni – Sot de les Granotes
(Sant Celoni)
28 Abr 2024PANTERES GROGUESCV CerdanyolaJornada 5
T.B.A.
CEM CAN RICART
(Barcelona)
28 Abr 2024CV BarberàVoleiWitchesJornada 5
T.B.A.
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
11 Maig 2024Vallbona Decoexsa AdultsCV CerdanyolaJornada 6
9:00
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
12 Maig 2024CV Sant Celoni NegreCV BarberàJornada 6
T.B.A.
Sant Celoni – Sot de les Granotes
(Sant Celoni)
12 Maig 2024RanciosVoleiWitchesJornada 6
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
12 Maig 2024CV SabadellPANTERES GROGUESJornada 6
T.B.A.
CV Sabadell
(Sabadell)
26 Maig 2024CV BarberàVallbona Decoexsa AdultsJornada 7
T.B.A.
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
26 Maig 2024CV CerdanyolaCV Sant Celoni NegreJornada 7
T.B.A.
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
26 Maig 2024PANTERES GROGUESRanciosJornada 7
T.B.A.
Claror Marítim
(Barcelona)
26 Maig 2024VoleiWitchesCV SabadellJornada 7
T.B.A.
Virolai Esport Club – BCN
(Barcelona)

GRUP COURE

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
9Academia Z3300090
8CV Castellar A3210092
6CV Sant Celoni Vermell2200060
4PIA Les Franqueses3101156
0CV Castellar B Negre1000103
6*CV Llinars4200278
1*Acadèmia F2001126
DataLocalVisitantHoraLlocActa
24 Feb 2024CV Castellar APIA Les FranquesesJornada 1
3-2
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
24 Feb 2024Academia Z*CV LlinarsJornada 1
1-3
CEM CARMEL
(Barcelona)
25 Feb 2024CV Sant Celoni Vermell*Acadèmia FJornada 1
3-2
Sant Celoni – Sot de les Granotes
(Sant Celoni)
3 Mar 2024*CV LlinarsCV Castellar AJornada 2
0-3
SENSE ADREÇA
()
9 Mar 2024CV Castellar B NegreCV Sant Celoni VermellJornada 2
18:00
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
10 Mar 2024*Acadèmia FAcademia ZJornada 2
0-3
CEM CARMEL
(Barcelona)
23 Mar 2024PIA Les Franqueses*CV LlinarsJornada 3
1-3
Les Franqueses – Can Prat
(Les Franqueses)
24 Mar 2024Academia ZCV Castellar B NegreJornada 3
3-0
CEM CARMEL
(Barcelona)
31 Mar 2024CV Castellar A*Acadèmia FJornada 3
T.B.A.
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
10 Abr 2024*CV LlinarsCV Sant Celoni VermellJornada 4
1-3
SENSE ADREÇA
()
13 Abr 2024PIA Les FranquesesCV Castellar AJornada 4
0-3
Les Franqueses – Can Prat
(Les Franqueses)
14 Abr 2024CV Castellar B Negre*Acadèmia FJornada 4
T.B.A.
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
21 Abr 2024*Acadèmia FPIA Les FranquesesJornada 5
18:00
CEM CARMEL
(Barcelona)
28 Abr 2024CV Sant Celoni VermellAcademia ZJornada 5
T.B.A.
Sant Celoni – Sot de les Granotes
(Sant Celoni)
28 Abr 2024CV Castellar ACV Castellar B NegreJornada 5
T.B.A.
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
5 Maig 2024Academia ZPIA Les FranquesesJornada 6
18:00
CEM CARMEL
(Barcelona)
12 Maig 2024CV Sant Celoni VermellCV Castellar AJornada 6
T.B.A.
Sant Celoni – Sot de les Granotes
(Sant Celoni)
12 Maig 2024*CV LlinarsCV Castellar B NegreJornada 6
T.B.A.
SENSE ADREÇA
()
19 Maig 2024*Acadèmia F*CV LlinarsJornada 7
18:00
CEM CARMEL
(Barcelona)
26 Maig 2024CV Castellar AAcademia ZJornada 7
T.B.A.
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
26 Maig 2024PIA Les FranquesesCV Sant Celoni VermellJornada 7
T.B.A.
Les Franqueses – Can Prat
(Les Franqueses)

TEMPORADA   23/24 – FASE 1

GRUP OR

DataLocalVisitantHoraLlocActa
15 Oct 2023Papis DillunsAmunt Sinera0-3Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Oct 2023PansiosSax Sant Cugat1-3Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
21 Oct 2023SenglarsAcademia A3-1La Farga Mirasol
(Sant Cugat del Valles)
22 Oct 2023Sax Sant CugatEscola Pia Calella0-3Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
24 Oct 2023Escola Pia CalellaSenglars3-1Escola Pia Calella
(Calella)
29 Oct 2023Academia APapis Dilluns3-1CEM CARMEL
(Barcelona)
4 Nov 2023Papis DillunsEscola Pia Calella3-2Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
11 Nov 2023SenglarsPansios17:30La Farga Mirasol
(Sant Cugat del Valles)
11 Nov 2023Sax Sant CugatAmunt Sinera1-3Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
18 Nov 2023SenglarsPapis Dilluns3-2La Farga Mirasol
(Sant Cugat del Valles)
26 Nov 2023Academia ASax Sant Cugat3-0CEM CARMEL
(Barcelona)
26 Nov 2023Amunt SineraPansios3-0Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
3 Des 2023Escola Pia CalellaAcademia A3-1Escola Pia Calella
(Calella)
10 Des 2023PansiosPapis Dilluns3-0Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Des 2023Amunt SineraSenglars2-3Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
21 Gen 2024Papis DillunsSax Sant Cugat3-2Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
21 Gen 2024Amunt SineraEscola Pia Calella1-3Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
28 Gen 2024PansiosAcademia A3-1Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
3 Feb 2024Sax Sant CugatSenglars3-2Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
4 Feb 2024Escola Pia CalellaPansios3-1Escola Pia Calella
(Calella)
11 Feb 2024Academia AAmunt Sinera1-3CEM CARMEL
(Barcelona)

CLASSIFICACIÓ GRUP OR TEMPORADA 23-24 FASE 1:

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
16Escola Pia Calella65010177
13Amunt Sinera64011158
11Senglars622111511
6Academia A620041013
6Pansios62004813
6Sax Sant Cugat61113915
5Papis Dilluns60213916

GRUP PLATA

DataLocalVisitantHoraLlocActa
8 Oct 2023CV BarberàArenal Masters0-3Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
14 Oct 2023AVA AmetllaAcadèmia W1-3L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
15 Oct 2023CansiosPapis Dimecres1-3Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Oct 2023Acadèmia VCV Sabadell1-3CEM CARMEL
(Barcelona)
21 Oct 2023CV SabadellCV Barberà3-1CV Sabadell
(Sabadell)
22 Oct 2023Arenal MastersCansios3-1Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
22 Oct 2023Papis DimecresAVA Ametlla3-2Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
29 Oct 2023Acadèmia VAcadèmia W0-3CEM CARMEL
(Barcelona)
4 Nov 2023Papis DimecresAcadèmia V3-0Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
11 Nov 2023AVA AmetllaArenal Masters1-3L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
12 Nov 2023CV BarberàAcadèmia W0-3Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
18 Nov 2023CansiosCV Sabadell3-0Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
26 Nov 2023Arenal MastersAcadèmia V3-0Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
26 Nov 2023Acadèmia WCV Sabadell3-0CEM CARMEL
(Barcelona)
26 Nov 2023CV BarberàPapis Dimecres0-3Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
2 Des 2023CansiosAVA Ametlla3-1Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
17 Des 2023Arenal MastersPapis Dimecres3-0Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
17 Des 2023CV SabadellAVA Ametlla1-3CV Sabadell
(Sabadell)
17 Des 2023Acadèmia VCV Barberà3-0CEM CARMEL
(Barcelona)
17 Des 2023Acadèmia WCansios3-0CEM CARMEL
(Barcelona)
14 Gen 2024Arenal MastersCV Sabadell3-0Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
21 Gen 2024AVA AmetllaCV Barberà3-0L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
21 Gen 2024Acadèmia WArenal Masters3-2CEM CARMEL
(Barcelona)
28 Gen 2024CV SabadellPapis Dimecres1-3CV Sabadell
(Sabadell)
28 Gen 2024CansiosAcadèmia V3-1Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
3 Feb 2024AVA AmetllaAcadèmia V0-3L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
3 Feb 2024CV BarberàCansios3-1Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
10 Feb 2024Papis DimecresAcadèmia W2-3Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)

CLASSIFICACIÓ GRUP PLATA TEMPORADA 23-24 FASE 1:

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
19Acadèmia W75200215
19Arenal Masters76010205
15Papis Dimecres741111710
9Cansios730041214
7AVA Ametlla720141116
6Acadèmia V72005815
6CV Sabadell72005817
3CV Barberà71006419

GRUP BRONZE

DataLocalVisitantHoraLlocActa
8 Oct 2023CV Castellar APremià de Dalt0-3Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
15 Oct 2023CV Sant Celoni NegreAcademia Z3-0Sant Celoni – Sot de les Granotes
(Sant Celoni)
15 Oct 2023RanciosCV Cerdanyola2-3Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
22 Oct 2023Premià de DaltAcademia Z3-0Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
22 Oct 2023PANTERES GROGUESDestrankis0-3Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
29 Oct 2023DestrankisCV Sant Celoni Negre1-3Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
29 Oct 2023CV CerdanyolaPANTERES GROGUES1-3PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
29 Oct 2023CV Castellar ARancios0-3Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
5 Nov 2023CV Sant Celoni NegreCV Cerdanyola3-0Sant Celoni – Sot de les Granotes
(Sant Celoni)
5 Nov 2023DestrankisPremià de Dalt3-2Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
11 Nov 2023PANTERES GROGUESCV Castellar A3-1CEM CAN RICART
(Barcelona)
12 Nov 2023RanciosAcademia Z3-2Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
25 Nov 2023DestrankisRancios3-1Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
26 Nov 2023Premià de DaltCV Cerdanyola3-1Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
26 Nov 2023Academia ZCV Castellar A3-0CEM CARMEL
(Barcelona)
2 Des 2023CV CerdanyolaDestrankis0-3PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
2 Des 2023CV Castellar ACV Sant Celoni Negre1-3Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
2 Des 2023RanciosPremià de Dalt1-3Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
3 Des 2023PANTERES GROGUESCV Sant Celoni Negre1-3CEM CAN RICART
(Barcelona)
17 Des 2023Academia ZPANTERES GROGUES1-3CEM CARMEL
(Barcelona)
21 Gen 2024CV Castellar ADestrankis1-3Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
21 Gen 2024CV Sant Celoni NegreRancios2-3Sant Celoni – Sot de les Granotes
(Sant Celoni)
21 Gen 2024Academia ZCV Cerdanyola2-3CEM CARMEL
(Barcelona)
27 Gen 2024PANTERES GROGUESPremià de Dalt1-3CEM CAN RICART
(Barcelona)
4 Feb 2024CV CerdanyolaCV Castellar A3-1PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
4 Feb 2024Premià de DaltCV Sant Celoni Negre3-1Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
11 Feb 2024RanciosPANTERES GROGUES2-3Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
11 Feb 2024DestrankisAcademia Z3-1Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)

CLASSIFICACIÓ GRUP BRONZE TEMPORADA 23-24 FASE 1:

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
19Premià de Dalt76010207
17Destrankis75101198
16CV Sant Celoni Negre75011189
11PANTERES GROGUES731031414
9Rancios712221516
7CV Cerdanyola712041117
5Academia Z71024918
0CV Castellar A70007421

GRUP COURE

DataLocalVisitantHoraLlocActa
15 Oct 2023*CV LlinarsPIA Les Franqueses3-0
15 Oct 2023CV Castellar B NegreVallbona Decoexsa Adults0-3Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
15 Oct 2023*Acadèmia FCV Sant Celoni Vermell3-0CEM CARMEL
(Barcelona)
29 Oct 2023PIA Les FranquesesCV Castellar B Negre0-3Les Franqueses – Can Prat
(Les Franqueses)
29 Oct 2023CV Sant Celoni Vermell*CV Llinars3-0Sant Celoni – Sot de les Granotes
(Sant Celoni)
29 Oct 2023VoleiWitches*Acadèmia F3-0Virolai Esport Club – BCN
(Barcelona)
5 Nov 2023CV Castellar B NegreCV Sant Celoni Vermell1-3Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
12 Nov 2023*Acadèmia FVallbona Decoexsa Adults0-3CEM CARMEL
(Barcelona)
12 Nov 2023*CV LlinarsVoleiWitches2-3
19 Nov 2023PIA Les FranquesesVallbona Decoexsa Adults0-3Les Franqueses – Can Prat
(Les Franqueses)
26 Nov 2023*Acadèmia F*CV Llinars3-1CEM CARMEL
(Barcelona)
2 Des 2023CV Castellar B NegreVoleiWitches0-3Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
16 Des 2023Vallbona Decoexsa Adults*CV Llinars3-1Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
16 Des 2023PIA Les Franqueses*Acadèmia F12:30Les Franqueses – Can Prat
(Les Franqueses)
17 Des 2023VoleiWitchesCV Sant Celoni Vermell3-1Virolai Esport Club – BCN
(Barcelona)
20 Gen 2024Vallbona Decoexsa AdultsCV Sant Celoni Vermell3-0Pavelló El Tub – GRANOLLERS
(Granollers)
20 Gen 2024PIA Les FranquesesVoleiWitches0-3Les Franqueses – Can Prat
(Les Franqueses)
21 Gen 2024CV Castellar B Negre*Acadèmia FT.B.A.Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
27 Gen 2024CV Sant Celoni VermellPIA Les Franqueses3-0Sant Celoni – Sot de les Granotes
(Sant Celoni)
3 Feb 2024VoleiWitchesVallbona Decoexsa Adults1-3Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
4 Feb 2024*CV LlinarsCV Castellar B Negre3-1

CLASSIFICACIÓ GRUP COURE TEMPORADA 23-24 FASE 1:

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
18Vallbona Decoexsa Adults66000181
15VoleiWitches65001164
12CV Sant Celoni Vermell64002137
6CV Castellar B Negre5200379
3PIA Les Franqueses51004312
7*CV Llinars620131013
6*Acadèmia F4200267

Els equips amb * participen a la lliga, però nomes competeixen sense puntuar per no complir amb algun dels requisits (menors d’edat, nois/noies, etc) . La resta d’equips quan juguen amb ells guanyen per 3-0. Però a ells* els comptabilitzem a la web els resultats reals seus.


clasi_final_22-23