Informació de VoleiWitches

TEMPORADA 23/24 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
10 Mar 2024 CV Sant Celoni Negre Jornada 2
P 0-3
Virolai Esport Club – BCN
(Barcelona)
23 Mar 2024 Vallbona Decoexsa Adults Jornada 3
P 1-3
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
6 Abr 2024 PANTERES GROGUES Jornada 4
P 0-3
CEM Colom
(Barcelona)
28 Abr 2024 CV Barberà Jornada 5
P 2-3
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
5 Maig 2024 CV Cerdanyola Jornada 1
P 2-3
Virolai Esport Club – BCN
(Barcelona)
7 Maig 2024 Rancios Jornada 6
P 0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
26 Maig 2024 CV Sabadell Jornada 7
11:00
Virolai Esport Club – BCN
(Barcelona)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
20CV Sant Celoni Negre76100215
14CV Barberà724011913
12Rancios740031411
10CV Sabadell630121212
9PANTERES GROGUES720321414
8CV Cerdanyola712131417
6Vallbona Decoexsa Adults711141018
2VoleiWitches60024518

TEMPORADA 23/24 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
29 Oct 2023 *Acadèmia F G 3-0 Virolai Esport Club – BCN
(Barcelona)
12 Nov 2023 *CV Llinars G 3-2
2 Des 2023 CV Castellar B Negre G 3-0 Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
17 Des 2023 CV Sant Celoni Vermell G 3-1 Virolai Esport Club – BCN
(Barcelona)
20 Gen 2024 PIA Les Franqueses G 3-0 Les Franqueses – Can Prat
(Les Franqueses)
3 Feb 2024 Vallbona Decoexsa Adults P 1-3 Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
18Vallbona Decoexsa Adults66000181
15VoleiWitches65001164
12CV Sant Celoni Vermell64002137
6CV Castellar B Negre5200379
3PIA Les Franqueses51004312
7*CV Llinars620131013
6*Acadèmia F4200267

TEMPORADA 22/23 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
27 Feb 2023 PANTERES GROGUES Jornada 1
P 1-3
CEM CAN RICART
(Barcelona)
15 Mar 2023 CV Castellar B Negre Jornada 2
G 3-1
SENSE ADREÇA
()
19 Mar 2023 CV Cerdanyola Jornada 3
G 3-2
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
31 Mar 2023 *Vallbona Adults 2 Jornada 4
P 2-3
SENSE ADREÇA
()
13 Maig 2023 Academia Z Jornada 5
G 3-0
CEM CARMEL
(Barcelona)
14 Maig 2023 Vallbona Decoexsa Adults Jornada 6
P 1-3
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
31 Maig 2023 *Acadèmia F Jornada 7
P 0-3
SENSE ADREÇA
()
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
20PANTERES GROGUES76100215
17VoleiWitches75101196
17CV Cerdanyola75020198
9Academia Z63003119
3CV Castellar B Negre4100369
15*Vallbona Adults 2724102013
12Vallbona Decoexsa Adults631111511
6*Acadèmia F62004713

TEMPORADA 22/23 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
9 Oct 2022 *Acadèmia F Jornada 1
G 3-1
CEM CARMEL
(Barcelona)
30 Oct 2022 CV Castellar A Jornada 2
P 1-3
SENSE ADREÇA
()
6 Nov 2022 Vallbona Decoexsa Adults Jornada 3
P 0-3
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
15 Nov 2022 CV Castellar B Negre Jornada 4
G 3-0
SENSE ADREÇA
()
17 Des 2022 *Vallbona Adults 2 Jornada 6
G 3-1
Pavelló El Tub – GRANOLLERS
(Granollers)
18 Des 2022 Academia Z Jornada 5
G 3-2
SENSE ADREÇA
()
5 Feb 2023 CV Sant Celoni Negre Jornada 7
P 1-3
Sant Celoni – Sot de les Granotes
(Sant Celoni)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
18CV Castellar A76001195
18CV Sant Celoni Negre76001196
12Vallbona Decoexsa Adults740031310
11VoleiWitches731031412
11CV Castellar B Negre731031211
8Academia Z720231315
6*Vallbona Adults 272005716
5*Acadèmia F702141019

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *