Informació de Cansios

LINK OFICIAL DEL CLUB

TEMPORADA 23/24 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
18 Feb 2024 Papis Dimecres Jornada 1
P 0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
3 Mar 2024 Destrankis Jornada 2
P 1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
24 Mar 2024 Acadèmia V Jornada 3
NO JUGAT
CEM CARMEL
(Barcelona)
14 Abr 2024 AVA Ametlla Jornada 4
P 1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
20 Abr 2024 Sax Sant Cugat Jornada 5
P 0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
12 Maig 2024 Papis Dilluns Jornada 6
P 0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
8 Jun 2024 Premià de Dalt Jornada 7
10:00
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
14Premià de Dalt64101157
14Destrankis741021710
13Sax Sant Cugat64011146
12Papis Dilluns63111159
12Papis Dimecres64002138
7AVA Ametlla620131014
3Acadèmia V71006418
0Cansios60006218

TEMPORADA 23/24 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
15 Oct 2023 Papis Dimecres P 1-3 Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
22 Oct 2023 Arenal Masters P 1-3 Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
18 Nov 2023 CV Sabadell G 3-0 Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
2 Des 2023 AVA Ametlla G 3-1 Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
17 Des 2023 Acadèmia W P 0-3 CEM CARMEL
(Barcelona)
28 Gen 2024 Acadèmia V G 3-1 Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
3 Feb 2024 CV Barberà P 1-3 Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
19Acadèmia W75200215
19Arenal Masters76010205
15Papis Dimecres741111710
9Cansios730041214
7AVA Ametlla720141116
6Acadèmia V72005815
6CV Sabadell72005817
3CV Barberà71006419

TEMPORADA 22/23 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
18 Mar 2023 Senglars Jornada 1
G 3-2
Sant Cugat
(Sant Cugat del Vallès)
19 Mar 2023 Papis Dilluns Jornada 3
P 0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
14 Abr 2023 Arenal Masters Jornada 5
P 0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
20 Maig 2023 Papis Dimecres Jornada 2 UP
P 0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
27 Maig 2023 Acadèmia W Jornada 4
P 2-3
CEM CARMEL
(Barcelona)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
13Senglars54010145
10Arenal Masters53011127
8Papis Dilluns52102109
7Papis Dimecres52012810
4Acadèmia W50203913
3Cansios50113514

TEMPORADA 22/23 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
16 Oct 2022 CV Barberà Jornada 1
G 3-1
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
20 Nov 2022 PANTERES GROGUES Jornada 2
G 3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
27 Nov 2022 CV Sabadell Jornada 4
P 1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
11 Des 2022 CV Cerdanyola Jornada 7
G 3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
17 Des 2022 AVA Ametlla Jornada 6
G 3-1
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
15 Gen 2023 Senglars Jornada 5
P 2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
26 Gen 2023 Rancios Jornada 3
G 3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
20Senglars76100214
16Cansios750111810
16CV Sabadell750111811
12CV Barberà731121513
10AVA Ametlla722031513
5Rancios710241018
4CV Cerdanyola70205719
1PANTERES GROGUES70016421

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.


Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *