Informació de Destrankis

TEMPORADA 23/24 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
18 Feb 2024 Premià de Dalt Jornada 1
P 1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
3 Mar 2024 Cansios Jornada 2
G 3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
23 Mar 2024 AVA Ametlla Jornada 3
G 3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
14 Abr 2024 Papis Dilluns Jornada 4
G 3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
28 Abr 2024 Papis Dimecres Jornada 5
P 1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
12 Maig 2024 Sax Sant Cugat Jornada 6
G 3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
19 Maig 2024 Acadèmia V Jornada 7
G 3-0
CEM CARMEL
(Barcelona)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
14Premià de Dalt64101157
14Destrankis741021710
13Sax Sant Cugat64011146
12Papis Dilluns63111159
12Papis Dimecres64002138
7AVA Ametlla620131014
3Acadèmia V71006418
0Cansios60006218

TEMPORADA 23/24 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
22 Oct 2023 PANTERES GROGUES G 3-0 Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
29 Oct 2023 CV Sant Celoni Negre P 1-3 Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
5 Nov 2023 Premià de Dalt G 3-2 Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
25 Nov 2023 Rancios G 3-1 Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
2 Des 2023 CV Cerdanyola G 3-0 PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
21 Gen 2024 CV Castellar A G 3-1 Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
11 Feb 2024 Academia Z G 3-1 Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
19Premià de Dalt76010207
17Destrankis75101198
16CV Sant Celoni Negre75011189
11PANTERES GROGUES731031414
9Rancios712221516
7CV Cerdanyola712041117
5Academia Z71024918
0CV Castellar A70007421

TEMPORADA 22/23 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
26 Feb 2023 CV Sabadell Jornada 1
P 2-3
CV Sabadell
(Sabadell)
19 Mar 2023 AVA Ametlla Jornada 2
P 2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
26 Mar 2023 Rancios Jornada 3
P 0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
23 Abr 2023 Acadèmia V Jornada 4
G 3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
14 Maig 2023 CV Sant Celoni Negre Jornada 6
T.B.A.
Sant Celoni – Sot de les Granotes
(Sant Celoni)
20 Maig 2023 CV Barberà Jornada 5
G 3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
31 Maig 2023 CV Castellar A Jornada 7
P 1-3
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
15AVA Ametlla64110179
14CV Sabadell732111811
12CV Barberà722211714
9Rancios53002117
8Acadèmia V721041215
7Destrankis611221115
6CV Castellar A61113915
4CV Sant Celoni Negre61014716

TEMPORADA 22/23 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
16 Oct 2022 Sax Sant Cugat Jornada 1
P 0-3
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
23 Oct 2022 Academia A Jornada 2
P 2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Nov 2022 Acadèmia V Jornada 3
P 1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
4 Des 2022 Papis Dilluns Jornada 4
G 3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
18 Des 2022 Acadèmia W Jornada 5
P 2-3
CEM CARMEL
(Barcelona)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
13Academia A53200156
10Sax Sant Cugat53011126
10Papis Dilluns52120139
4Acadèmia W50203713
4Acadèmia V51013613
4Destrankis50122814

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.


 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *