Informació de Destrankis

TEMPORADA 22/23 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
26 Feb 2023 CV Sabadell Jornada 1
P 2-3
CV Sabadell
(Sabadell)
19 Mar 2023 AVA Ametlla Jornada 2
P 2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
26 Mar 2023 Rancios Jornada 3
P 0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
23 Abr 2023 Acadèmia V Jornada 4
G 3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
14 Maig 2023 CV Sant Celoni Jornada 6
T.B.A.
Sant Celoni – Sot de les Granotes
(Sant Celoni)
20 Maig 2023 CV Barberà Jornada 5
G 3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
31 Maig 2023 CV Castellar Jornada 7
P 1-3
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
15AVA Ametlla64110179
14CV Sabadell732111811
12CV Barberà722211714
9Rancios53002117
8Acadèmia V721041215
7Destrankis611221115
6CV Castellar61113915
4CV Sant Celoni61014716

TEMPORADA 22/23 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
16 Oct 2022 Sax Sant Cugat Jornada 1
P 0-3
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
23 Oct 2022 Academia A Jornada 2
P 2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Nov 2022 Acadèmia V Jornada 3
P 1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
4 Des 2022 Papis Dilluns Jornada 4
G 3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
18 Des 2022 Acadèmia W Jornada 5
P 2-3
CEM CARMEL
(Barcelona)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
13Academia A53200156
10Sax Sant Cugat53011126
10Papis Dilluns52120139
4Acadèmia W50203713
4Acadèmia V51013613
4Destrankis50122814

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

 

Link del Club

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *