Informació de CV Premià de Dalt

TEMPORADA 23/24 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
18 Feb 2024 Destrankis Jornada 1
G 3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
10 Mar 2024 Acadèmia V Jornada 2
G 3-0
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
6 Abr 2024 Sax Sant Cugat Jornada 3
P 0-3
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
14 Abr 2024 Papis Dimecres Jornada 4
G 3-0
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
5 Maig 2024 Papis Dilluns Jornada 5
G 3-2
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
12 Maig 2024 AVA Ametlla Jornada 6
G 3-1
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
8 Jun 2024 Cansios Jornada 7
10:00
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
14Premià de Dalt64101157
14Destrankis741021710
13Sax Sant Cugat64011146
12Papis Dilluns63111159
12Papis Dimecres64002138
7AVA Ametlla620131014
3Acadèmia V71006418
0Cansios60006218

TEMPORADA 23/24 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
8 Oct 2023 CV Castellar A G 3-0 Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
22 Oct 2023 Academia Z G 3-0 Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
5 Nov 2023 Destrankis P 2-3 Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
26 Nov 2023 CV Cerdanyola G 3-1 Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
2 Des 2023 Rancios G 3-1 Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
27 Gen 2024 PANTERES GROGUES G 3-1 CEM CAN RICART
(Barcelona)
4 Feb 2024 CV Sant Celoni Negre G 3-1 Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
19Premià de Dalt76010207
17Destrankis75101198
16CV Sant Celoni Negre75011189
11PANTERES GROGUES731031414
9Rancios712221516
7CV Cerdanyola712041117
5Academia Z71024918
0CV Castellar A70007421

21/22 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
13 Mar 2022 AVA Ametlla Jornada 1
G 3-0
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
13 Mar 2022 Destrankis Jornada 2
G 3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
10 Abr 2022 Papis Dilluns Jornada 4
G 3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
22 Abr 2022 Acadèmia W Jornada 3
G 3-0
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
24 Abr 2022 Sax Sant Cugat Jornada 5
G 3-0
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
22 Maig 2022 CV Barberà Jornada 7
G 3-2
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
28 Maig 2022 Senglars Jornada 6
P 2-3
La Farga Mirasol
(Sant Cugat del Valles)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
18Premià Vermell75110205
17Papis Dilluns75101186
13Senglars723111713
13Sax Sant Cugat731211614
11Acadèmia W731031312
7Destrankis720141015
3CV Barberà70115620
2AVA Ametlla70025521

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.


Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *