Informació de AVA Ametlla

TEMPORADA 23/24 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
18 Feb 2024 Sax Sant Cugat Jornada 1
P 0-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
2 Mar 2024 Papis Dimecres Jornada 2
P 1-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
23 Mar 2024 Destrankis Jornada 3
P 2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
14 Abr 2024 Cansios Jornada 4
G 3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
20 Abr 2024 Acadèmia V Jornada 5
G 3-1
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
12 Maig 2024 Premià de Dalt Jornada 6
P 1-3
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
26 Maig 2024 Papis Dilluns Jornada 7
P 1-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
17Premià de Dalt75101187
16Sax Sant Cugat75011177
15Papis Dilluns741111810
14Destrankis741021710
12Papis Dimecres740031411
7AVA Ametlla720141117
3Acadèmia V71006418
0Cansios70007221

TEMPORADA 23/24 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
14 Oct 2023 Acadèmia W P 1-3 L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
22 Oct 2023 Papis Dimecres P 2-3 Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
11 Nov 2023 Arenal Masters P 1-3 L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
2 Des 2023 Cansios P 1-3 Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
17 Des 2023 CV Sabadell G 3-1 CV Sabadell
(Sabadell)
21 Gen 2024 CV Barberà G 3-0 L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
3 Feb 2024 Acadèmia V P 0-3 L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
19Acadèmia W75200215
19Arenal Masters76010205
15Papis Dimecres741111710
9Cansios730041214
7AVA Ametlla720141116
6Acadèmia V72005815
6CV Sabadell72005817
3CV Barberà71006419

TEMPORADA 22/23 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
19 Feb 2023 CV Castellar A Jornada 1
P 2-3
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
19 Mar 2023 Destrankis Jornada 2
G 3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
1 Abr 2023 CV Sant Celoni Negre Jornada 3
G 3-1
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
30 Abr 2023 Acadèmia V Jornada 5
G 3-1
CEM CARMEL
(Barcelona)
7 Maig 2023 CV Barberà Jornada 4
G 3-1
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
3 Jun 2023 CV Sabadell Jornada 6
G 3-1
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
11 Jun 2023 Rancios Jornada 7
11:00
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
15AVA Ametlla64110179
14CV Sabadell732111811
12CV Barberà722211714
9Rancios53002117
8Acadèmia V721041215
7Destrankis611221115
6CV Castellar A61113915
4CV Sant Celoni Negre61014716

TEMPORADA 22/23 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
15 Oct 2022 CV Sabadell Jornada 1
P 1-3
CV Sabadell
(Sabadell)
23 Oct 2022 CV Cerdanyola Jornada 2
G 3-0
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
5 Nov 2022 CV Barberà Jornada 3
G 3-2
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
26 Nov 2022 PANTERES GROGUES Jornada 4
G 3-0
Claror Marítim
(Barcelona)
11 Des 2022 Rancios Jornada 5
G 3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
17 Des 2022 Cansios Jornada 6
P 1-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
28 Gen 2023 Senglars Jornada 7
P 1-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
20Senglars76100214
16Cansios750111810
16CV Sabadell750111811
12CV Barberà731121513
10AVA Ametlla722031513
5Rancios710241018
4CV Cerdanyola70205719
1PANTERES GROGUES70016421

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.


Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *