Informació de CV Castellar A


TEMPORADA 23/24 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
24 Feb 2024 PIA Les Franqueses Jornada 1
G 3-2
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
3 Mar 2024 *CV Llinars Jornada 2
G 3-0
SENSE ADREÇA
()
31 Mar 2024 *Acadèmia F Jornada 3
T.B.A.
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
13 Abr 2024 PIA Les Franqueses Jornada 4
G 3-0
Les Franqueses – Can Prat
(Les Franqueses)
28 Abr 2024 CV Castellar B Negre Jornada 5
17:00
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
12 Maig 2024 CV Sant Celoni Vermell Jornada 6
G 3-1
Sant Celoni – Sot de les Granotes
(Sant Celoni)
26 Maig 2024 Academia Z Jornada 7
T.B.A.
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
15Academia Z55000150
11CV Castellar A43100123
9CV Sant Celoni Vermell53002106
7PIA Les Franqueses5201289
3CV Castellar B Negre3100236
9*CV Llinars53002108
4*Acadèmia F3101156

TEMPORADA 23/24 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
8 Oct 2023 Premià de Dalt P 0-3 Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
29 Oct 2023 Rancios P 0-3 Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
11 Nov 2023 PANTERES GROGUES P 1-3 CEM CAN RICART
(Barcelona)
26 Nov 2023 Academia Z P 0-3 CEM CARMEL
(Barcelona)
2 Des 2023 CV Sant Celoni Negre P 1-3 Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
21 Gen 2024 Destrankis P 1-3 Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
4 Feb 2024 CV Cerdanyola P 1-3 PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
19Premià de Dalt76010207
17Destrankis75101198
16CV Sant Celoni Negre75011189
11PANTERES GROGUES731031414
9Rancios712221516
7CV Cerdanyola712041117
5Academia Z71024918
0CV Castellar A70007421

TEMPORADA 22/23 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
19 Feb 2023 AVA Ametlla Jornada 1
G 3-2
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
15 Mar 2023 Rancios Jornada 2
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
26 Mar 2023 CV Barberà Jornada 3
P 0-3
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
16 Abr 2023 CV Sabadell Jornada 5
P 2-3
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
7 Maig 2023 CV Sant Celoni Negre Jornada 4
P 1-3
Sant Celoni – Sot de les Granotes
(Sant Celoni)
13 Maig 2023 Acadèmia V Jornada 6
P 0-3
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
31 Maig 2023 Destrankis Jornada 7
G 3-1
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
15AVA Ametlla64110179
14CV Sabadell732111811
12CV Barberà722211714
9Rancios53002117
8Acadèmia V721041215
7Destrankis611221115
6CV Castellar A61113915
4CV Sant Celoni Negre61014716

TEMPORADA 22/23 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
15 Oct 2022 Vallbona Decoexsa Adults Jornada 1
G 3-0
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
30 Oct 2022 VoleiWitches Jornada 2
G 3-1
SENSE ADREÇA
()
26 Nov 2022 Academia Z Jornada 3
G 3-1
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
9 Des 2022 CV Sant Celoni Negre Jornada 5
P 1-3
Sant Celoni – Sot de les Granotes
(Sant Celoni)
31 Des 2022 *Acadèmia F Jornada 6
G 3-0
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
3 Gen 2023 CV Castellar B Negre Jornada 7
G 3-0
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
8 Gen 2023 *Vallbona Adults 2 Jornada 4
G 3-0
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
18CV Castellar A76001195
18CV Sant Celoni Negre76001196
12Vallbona Decoexsa Adults740031310
11VoleiWitches731031412
11CV Castellar B Negre731031211
8Academia Z720231315
6*Vallbona Adults 272005716
5*Acadèmia F702141019

Telèfon Contacte Club: 627 26 14 85

Email Club: voleibol@fscastellar.com

Adreça: Pavelló Puigverd
C/ País Valencià 1, Castellar del Vallès

Entrenaments: dilluns i dimecres de 22.00h a 23.30h

Entrenadores: Sandra Zoyo i Mónica Córdoba


 

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.