Informació de Pansios

Home

TEMPORADA 23/24 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
3 Mar 2024 Arenal Masters P 0-3 Escola l’Arenal de Llevant
(Barcelona)
12 Abr 2024 Amunt Sinera P 0-3 Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
14 Abr 2024 Senglars P 1-3 Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
20 Abr 2024 Acadèmia W P 0-3 Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
5 Maig 2024 Academia A P 2-3 CEM CARMEL
(Barcelona)
20 Maig 2024 Escola Pia Calella P 2-3 Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
14Escola Pia Calella624001810
9Amunt Sinera52111128
8Arenal Masters52102108
8Academia A512121111
7Senglars41120109
6Acadèmia W510311012
2Pansios60024518

TEMPORADA 23/24 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
15 Oct 2023 Sax Sant Cugat P 1-3 Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
11 Nov 2023 Senglars 17:30 La Farga Mirasol
(Sant Cugat del Valles)
26 Nov 2023 Amunt Sinera P 0-3 Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
10 Des 2023 Papis Dilluns G 3-0 Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
28 Gen 2024 Academia A G 3-1 Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
4 Feb 2024 Escola Pia Calella P 1-3 Escola Pia Calella
(Calella)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
16Escola Pia Calella65010177
13Amunt Sinera64011158
11Senglars622111511
6Academia A620041013
6Pansios62004813
6Sax Sant Cugat61113915
5Papis Dilluns60213916

TEMPORADA 22/23 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
15 Mar 2023 Amunt Sinera Jornada 2
P 1-3
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
2 Abr 2023 Academia A Jornada 3
P 0-3
CEM CARMEL
(Barcelona)
16 Abr 2023 Sax Sant Cugat Jornada 4
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
14 Maig 2023 CV Granollers Veterans Jornada 1
P 1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
1 Jun 2023 Escola Pia Calella Jornada 5
P 1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
13CV Granollers Veterans54010146
12Escola Pia Calella52300157
10Amunt Sinera53011128
7Academia A52012109
0Pansios40004312
0Sax Sant Cugat40004012

TEMPORADA 22/23 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
6 Nov 2022 Arenal Masters Jornada 1
G 3-1
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
17 Nov 2022 Escola Pia Calella Jornada 2
G 3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
30 Nov 2022 Amunt Sinera Jornada 4
P 0-3
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
4 Des 2022 CV Granollers Veterans Jornada 3
P 2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
11 Des 2022 Papis Dimecres Jornada 5
G 3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
14CV Granollers Veterans54100154
11Amunt Sinera53101127
10Pansios53011119
6Escola Pia Calella511121011
4Arenal Masters51013813
0Papis Dimecres50005315

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.


Link del Club

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *