Informació de Arenal Masters

TEMPORADA 23/24 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
25 Feb 2024 Escola Pia Calella P 1-3 Escola Pia Calella
(Calella)
3 Mar 2024 Pansios G 3-0 Escola l’Arenal de Llevant
(Barcelona)
24 Mar 2024 Amunt Sinera P 0-3 Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
7 Abr 2024 Academia A G 3-0 Escola l’Arenal de Llevant
(Barcelona)
19 Maig 2024 Acadèmia W G 3-2 Escola l’Arenal de Llevant
(Barcelona)
25 Maig 2024 Senglars 17:30 La Farga Mirasol
(Sant Cugat del Valles)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
14Escola Pia Calella624001810
9Amunt Sinera52111128
8Arenal Masters52102108
8Academia A512121111
7Senglars41120109
6Acadèmia W510311012
2Pansios60024518

TEMPORADA 23/24 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
8 Oct 2023 CV Barberà G 3-0 Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
22 Oct 2023 Cansios G 3-1 Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
11 Nov 2023 AVA Ametlla G 3-1 L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
26 Nov 2023 Acadèmia V G 3-0 Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
17 Des 2023 Papis Dimecres G 3-0 Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
14 Gen 2024 CV Sabadell G 3-0 Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
21 Gen 2024 Acadèmia W P 2-3 CEM CARMEL
(Barcelona)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
19Acadèmia W75200215
19Arenal Masters76010205
15Papis Dimecres741111710
9Cansios730041214
7AVA Ametlla720141116
6Acadèmia V72005815
6CV Sabadell72005817
3CV Barberà71006419

TEMPORADA 22/23 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
5 Mar 2023 Acadèmia W Jornada 1
G 3-1
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
2 Abr 2023 Papis Dilluns Jornada 2
P 2-3
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
14 Abr 2023 Cansios Jornada 5
G 3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
16 Abr 2023 Papis Dimecres Jornada 4
G 3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
7 Maig 2023 Senglars Jornada 3
P 1-3
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
13Senglars54010145
10Arenal Masters53011127
8Papis Dilluns52102109
7Papis Dimecres52012810
4Acadèmia W50203913
3Cansios50113514

TEMPORADA 22/23 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
23 Oct 2022 CV Granollers Veterans Jornada 2
P 1-3
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
6 Nov 2022 Pansios Jornada 1
P 1-3
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
15 Nov 2022 Amunt Sinera Jornada 3
P 1-3
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
20 Nov 2022 Papis Dimecres Jornada 4
G 3-1
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
11 Des 2022 Escola Pia Calella Jornada 5
P 2-3
Escola Pia Calella
(Calella)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
14CV Granollers Veterans54100154
11Amunt Sinera53101127
10Pansios53011119
6Escola Pia Calella511121011
4Arenal Masters51013813
0Papis Dimecres50005315

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.


 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *